ID: VDI613.1206922

Apartament 2 camere | 69 mp | bloc nou | Copou | Comision 0

Iasi, Copou, Iasi
158.631 EUR · 3.013 EUR/mp
Adrian Florin Tibu
Atlas Realty
0786822922
office@atlasrealty.ro
2
Camere
1
Bai
52.65 mp
Suprafata
1
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Dac#259; icirc;nc#259; nu ai descoperit apartamentele cu 2 camere din Complexul Royal Town, poate c#259; e momentul perfect s#259; o faci. Te invit s#259; descoperi acest apartament cu 2 camere, care este compus din:- camera de zi icirc;n suprafa#539;#259; de 19,24 mp, spa#539;iu ideal pentru relaxare;- Bucatarie icirc;nchis#259; de 8,35 mp, cu spa#539;iu de luat masa;- Dormitor de 13,36 mp, cu spa#539;iu pentru un pat de dimensiuni generoase, ideal pentru odihn#259; regal#259;.- Baie de 4,55 mp, echipat#259; complet, cu finisaje moderne.- Hol de 7,15 mp, cu loc suficient pentru depozitare.- 2 Balcoane de ndash; unul de 11,46 mp ideal pentru relaxare icirc;n familie sau cu prietenii, la care aveti acces din living #537;i unul de 4,92 mp cu acces de la bucatarie pentru un plus de confort. Povestea ansamblului reziden#539;ial Royal Town s-a n#259;scut icirc;n inima Copoului, una dintre cele mai selecte zone reziden#539;iale din Ia#537;i, locuit#259; odinioar#259; de o...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila52.65 mp
Suprafata construita69.03 mp
Camere2
Bai1
Etaj1
An constructie2025