ID: VDI646.1207896

Duplexuri moderne P+E in Baia Mare-zona Lamaitei

Baia Mare, Sasar, Maramures
176.902 EUR · 1.566 EUR/mp
Petrica Ioan Nemes
Expert Imoeval
0770661553
petricanemesimobiliare@gmail.com
4
Camere
2
Bai
113 mp
Suprafata
2026
An constructie
Descriere:
Descoper#259; un complex reziden#539;ial nou, finalizat, format din 3 duplexuri (6 unit#259;#539;i), situat icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, cu acces privat asfaltat #537;i iluminat.Disponibile icirc;n prezent 4 case.Compartimentare:Suprafa#539;#259; util#259;: 113 mpParter:* Living spa#539;ios* Buc#259;t#259;rie* Camer#259; (birou/dormitor)* Baie* Hol* Teras#259; acoperit#259; de 14 mpEtaj:* 3 dormitoare (unul matrimonial cu baie proprie, dressing #537;i acces icirc;n logie)* A doua baie* HolSuprafa#539;#259; teren:Icirc;ntre 360 mp #537;i 442 mp (pre#539;ul variaz#259; icirc;n func#539;ie de teren)Detalii tehnice (stadiu semifinisat):* Construc#539;ie din c#259;r#259;mid#259;* Izola#539;ie exterioar#259; cu vat#259; mineral#259; + tencuial#259; decorativ#259;* Plan#537;eu din beton* Pod izolat cu vat#259; mineral#259;* #536;ap#259; elicopterizat#259;* Acoperi#537; cu #539;igl#259; BRAMAC (garan#539;ie 50 ani)* Geamuri termopan (3 foi de sticl#259;)* Icirc;nc#259;lzire icirc;n...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila113 mp
Suprafata construita130 mp
Suprafata teren360 mp
Camere4
Bai2
An constructie2026