ID: VDI646.1208013

Casa spectaculoasa , Str Branduselor Baia Mare

Baia Mare, Valea Borcutului, Maramures
320.000 EUR · 1.185 EUR/mp
Raluca Cristina Moraret
Expert Imoeval
0759596745
raluca1985dia@gmail.com
7
Camere
3
Bai
270 mp
Suprafata
1
Etaj
2000
An constructie
Descriere:
Vil#259; spectaculoas#259; de vacirc;nzare ndash; zona Bracirc;ndu#537;elor, Baia MareV#259; prezent#259;m o proprietate deosebit#259;, situat#259; icirc;ntr-una dintre cele mai apreciate #537;i lini#537;tite zone reziden#539;iale ale ora#537;ului ndash; zona Bracirc;ndu#537;elor. Aceast#259; vil#259; spa#539;ioas#259; ofer#259; confort, intimitate #537;i un cadru ideal pentru o familie numeroas#259; sau pentru cei care icirc;#537;i doresc o locuin#539;#259; generoas#259;.Caracteristici principale:bull; Suprafa#539;#259; util#259;: 270 mpbull; Teren generos: 1100 mpbull; 7 dormitoare, fiecare cu balcon propriubull; 3 b#259;ibull; Buc#259;t#259;rie bull; Teras#259; la etaj cu barbeque, perfect#259; pentru relaxare #537;i momente petrecute cu familia sau prieteniibull; Garaj la parter pentru 2 ma#537;inibull; Construc#539;ie solid#259; din anul 2000Proprietatea se remarc#259; prin spa#539;iul generos, compartimentarea practic#259; #537;i pozi#539;ionarea icirc;ntr-o zon#259; foarte c#259...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila270 mp
Suprafata construita350 mp
Suprafata teren1100 mp
Camere7
Bai3
Etaj1
An constructie2000