Tipareste
Inchide
VDI.ro
ID: VDI614.1208034
Apartament 3 camere Baneasa
Bucuresti, Baneasa, Bucuresti Ilfov
186.000 EUR
· 2.735 EUR/mp
Florian Panfil
Fast Real Estate
0720621497
f.panfil@fastrealestate.ro
3
Camere
1
Bai
68 mp
Suprafata
4
Etaj
1990
An constructie
Descriere:
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Baneasa, intr-un imobil construit in anul 1990 , disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata utila de 68 mp. ID intern: FAST201.
Tip proprietate
Apartamente
Tranzactie
Vanzare
Suprafata utila
68 mp
Suprafata construita
68 mp
Camere
3
Bai
1
Etaj
4
An constructie
1990