Tipareste
Inchide
VDI.ro
ID: VDI590.1208820
Vanzare apartament doua camere Lujerului
Bucuresti, Lujerului, Bucuresti Ilfov
125.000 EUR
· 2.115 EUR/mp
Toma Andrei
DOC Imobiliare
0761563359
office@docimobiliare.ro
2
Camere
1
Bai
59.11 mp
Suprafata
7
Etaj
1989
An constructie
Descriere:
Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Lujerului, intr-un imobil construit in anul 1989 , disponibil la etajul 7 din 8, cu o suprafata utila de 59.11 mp. ID intern: DOC476.
Tip proprietate
Apartamente
Tranzactie
Vanzare
Suprafata utila
59.11 mp
Suprafata construita
63.42 mp
Camere
2
Bai
1
Etaj
7
An constructie
1989