ID: VDI553.1211465

Spatiu comercial 108mp Azimut - Copou

Iasi, Copou, Iasi
345.000 EUR · 3.194 EUR/mp
Andrei Furnica
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
andreiciprianfurnica@yahoo.com
1
Camere
1
Bai
108 mp
Suprafata
1
Etaj
2024
An constructie
Descriere:
Exclusivitate - ZERO Comision Spa#539;iu comercial de vacirc;nzare in Copou - Complex Azimut Suprafata: 108mp Etajul 1 - pozitie ideala pentru vizibilitate in comunitatea moderna a Copoului. -Spa#539;iul este potrivit pentru diverse activit#259;#539;i comerciale, birouri, showroom, clinic#259;, sal#259; de cursuri etc. -Zona este u#537;or accesibil#259;, cu trafic pietonal #537;i auto. Pret: 345.000eur cu TVA 21% inclus. Pentru mai multe detalii si stabilirea unei vizionari sunati. ID intern: 2548
Tip proprietateSpatii Comerciale
TranzactieVanzare
Suprafata utila108 mp
Suprafata construita108 mp
Camere1
Bai1
Etaj1
An constructie2024