ID: VDI387.1212110

Vanzare Studio Aparatorii Patriei

Bucuresti, Aparatorii Patriei, Bucuresti Ilfov
66.800 EUR · 1.856 EUR/mp
Rolando Fulvio
7R Studio
0770597814
office@7rstudio.ro
2
Camere
1
Bai
36 mp
Suprafata
4
Etaj
2016
An constructie
Descriere:
Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere tip Studio situat in cartierul Aparatorii Patriei intr-un imobil decomandat construit in anul 2016etaj 4 din 4, avand suprafata utila de 36 mp. In pretul apartamentului este inclus si locul de parcare, se vinde mobilat. ID intern: 7R-1909. Alexia
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila36 mp
Suprafata construita41 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie2016