ID: VDI553.1212968

Apartament 3 camere Valea Lupului

Iasi, Popas Pacurari, Iasi
139.900 EUR · 2.332 EUR/mp
Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
alexandra_david83@yahoo.com
3
Camere
1
Bai
60 mp
Suprafata
parter
Etaj
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Valea Lupului Caracteristici: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 100 mp Etaj: ParterAvantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Centrala termica Mobilat si utilat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID Oferta: 1997
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila60 mp
Suprafata construita100 mp
Camere3
Bai1
Etajparter