ID: VDI339.1213341

Bloc 2025 | Apartament cu 3 camere + parcare proprie - Etaj 1

Satu Mare, Aurel Vlaicu, Satu Mare
82.800 EUR · 1.200 EUR/mp
Thomas Dunca
Caserom
0770154910
contact@caserom.ro
3
Camere
1
Bai
69 mp
Suprafata
1
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Icirc;#539;i prezint spre vacirc;nzare ultimele dou#259; apartamente situate la etajul 1 icirc;ntr-o cl#259;dire nou#259; (construc#539;ie 2025), amplasat#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i apreciat#259; din Satu Mare, icirc;n proximitatea str#259;zii Aurel Vlaicu. Loca#539;ia este ideal#259; pentru familii, tineri profesioni#537;ti sau investitori care caut#259; o proprietate de calitate, icirc;ntr-un cartier cu acces facil c#259;tre toate punctele de interes ale ora#537;ului, la doar 2 km de centrul ora#537;ului. Imobilul este construit pe funda#539;ie din beton armat, cu pere#539;i din c#259;r#259;mid#259;, izola#539;ie exterioar#259; de 10 cm, iar acoperi#537;ul este izolat cu un strat de 20 cm #537;i acoperit cu #539;igl#259; metalic#259;. Casa sc#259;rii va fi placat#259; cu gresie, icirc;nchis#259; cu u#537;i din PVC #537;i prev#259;zut#259; cu interfon pentru siguran#539;#259;. Apartament 1. Suprafa#539;#259; util#259; de 69 mp + balcon de 8 mp, la etajul I, com...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila69 mp
Suprafata construita82 mp
Camere3
Bai1
Etaj1
An constructie2025