ID: VDI401.1213578

Spatiu Comercial, 257 mp, Sibiu

Sibiu, Piata Cluj, Sibiu
270.500 EUR · 1.053 EUR/mp
Florin Oprea
Busy Brokers
0744377860
office@busy-brokers.com
1
Camere
1
Bai
257 mp
Suprafata
2022
An constructie
Descriere:
Spa#539;iul comercial este amplasat la parterul unui bloc dintr-un complex reziden#539;ial cu 144 de apartamente, cu 2, 3 sau 4 camere, repartizate icirc;n dou#259; cl#259;diri cu regim mic de icirc;n#259;l#539;ime (4 etaje), dar care sunt dotate cu lift.Structura blocurilor este din beton armat, iar pere#539;ii exteriori, interiori #537;i de compartimentare sunt construi#539;i din c#259;r#259;mid#259;.Spa#539;iul se pred#259; la stadiul GRI #537;i dispune de vitrin#259; comercial#259;, din sticl#259; securizat#259;.Alte dot#259;ri: racord de ap#259;, canal, gaz, contor electric, tacirc;mpl#259;rie PVC.
Tip proprietateSpatii Comerciale
TranzactieVanzare
Suprafata utila257 mp
Suprafata construita257 mp
Camere1
Bai1
An constructie2022