ID: VDI21.1216931

Vanzare Apartament Poarta 6, Constanta

Constanta, Poarta 6, Constanta
78.000 EUR · 886 EUR/mp
Catalin Movila
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
0733539539
miron.catalin@apollons.ro
3
Camere
1
Bai
88 mp
Suprafata
parter
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Va recomandam un apartament de 3 camere, suprafata de 88 mp utili, situat la parterul unui imobil cu 4 etaje, amplasat in zona Poarta 6, in apropiere de Liceul Naval. Apartamentul este decomandat si dispune de spatii generoase unde pot fi amenajate spatii de relaxare sau dressing-uri. Apartamentul este dotat cu centrala proprie pe gaze. Pentru informatii suplimentare, nu ezitati sa ne contactati.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila88 mp
Suprafata construita90 mp
Camere3
Bai1
Etajparter
An constructie1980