ID: VDI410.1217519

Apartament 4 camere zona Mihai Viteazul

Ploiesti, P-ta Mihai Viteazu, Prahova
105.000 EUR · 1.364 EUR/mp
Emanuel Paun
Discount Imobiliare
0773900300
office.ematimobiliare@gmail.com
4
Camere
2
Bai
77 mp
Suprafata
4
Etaj
1983
An constructie
Descriere:
Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1A situat in zona P-ta Mihai Viteazul - Caraiman. Este situat intr-un bloc din 1983 cu un regim de inaltime de 4 etaje, disponibil la etajul 4, cu o suprafata de 77 mp plus mp balcon. Imobilul este situat in apropiere de supermarket, scoli, gradinita, parcul Mihai Viteazul. Se vinde partial mobilat.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila77 mp
Suprafata construita87 mp
Camere4
Bai2
Etaj4
An constructie1983