ID: VDI557.1217697

Casa individuala zona Branduselor

Baia Mare, Independentei, Maramures
255.000 EUR · 911 EUR/mp
Mihaela Roatis
Imobiliaris Concept
0752203127
mihaela@imobiliarisconcept.ro
4
Camere
3
Bai
280 mp
Suprafata
1
Etaj
2010
An constructie
Descriere:
Cas#259; individual#259; P+E de vacirc;nzare ndash; Zona Bracirc;ndu#537;elor, Baia Mare | Teren 940 mp ! V#259; propunem spre vacirc;nzare o cas#259; individual#259; spa#539;ioas#259;, situat#259; icirc;ntr-un cartier nou de case din Baia Mare, zona Bracirc;ndu#537;elor, ideal#259; pentru o familie care icirc;#537;i dore#537;te lini#537;te, spa#539;iu #537;i confort. Proprietatea este construit#259; pe un teren generos de 940 mp #537;i are regim de icirc;n#259;l#539;ime P+E, cu o suprafa#539;#259; construit#259; de 334 mp. Compartimentare: Parter bull; hol de acces bull; buc#259;t#259;rie bull; c#259;mar#259; bull; living open-space cu ie#537;ire pe teras#259; bull; dormitor cu baie proprie bull; camer#259; tehnic#259; cu baie de serviciu bull; teras#259; exterioar#259; bull; garaj Etaj bull; 3 dormitoare bull; dressing bull; baie bull; hol interior spa#539;ios Dot#259;ri #537;i finisaje bull; gresie #537;i...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila280 mp
Suprafata construita334 mp
Suprafata teren940 mp
Camere4
Bai3
Etaj1
An constructie2010