ID: VDI389.1218012

Casa noua | Valea Doftanei | 1.750 mp teren | 0% comision

Valea Doftanei, Prahova
180.000 EUR · 806 EUR/mp
Mihai Cristescu
Matos Imobiliare
0371784470
mihai@matosimobiliare.ro
9
Camere
9
Bai
223.22 mp
Suprafata
1
Etaj
2024
An constructie
Descriere:
Cas#259; nou#259; P+1+M icirc;n Valea Doftanei ndash; Tr#259;isteni, 274,8 mp construi#539;i, teren 1.750 mp, vedere panoramic#259;Proprietate nou#259;, recep#539;ionat#259; icirc;n 2024, situat#259; icirc;n zona Tr#259;isteni ndash; Valea Doftanei, icirc;ntr-un cadru aerisit, cu vedere panoramic#259; real#259; c#259;tre mun#539;i.Imobil intabulat, preg#259;tit pentru tranzac#539;ie.Suprafa#539;#259;274,8 mp construi#539;i1.750 mp teren intravilanParter + Etaj + Mansard#259;Pozi#539;ionareZon#259; lini#537;tit#259;Vedere deschis#259; c#259;tre mun#539;iF#259;r#259; construc#539;ii care blocheaz#259; perspectivaLumin#259; natural#259; foarte bun#259;StadiuConstruc#539;ie finalizat#259; structuralRecep#539;ie final#259; 2024Interior personalizabilBuget estimativ pentru amenajare complet#259;:20.000 ndash; 50.000 euro (orientativ) in functie de dorintele cumparatoruluiUtilit#259;#539;iElectricitateAp#259;Acces auto facilDistan#539;#259; aproximativ#259;: 28 km Cacirc;mpina / 120 km Bucur...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila223.22 mp
Suprafata construita274.77 mp
Suprafata teren1750 mp
Camere9
Bai9
Etaj1
An constructie2024