ID: VDI379.1219791

Vila deosebita in Harman, Brasov

Harman, Brasov
490.000 EUR · 2.000 EUR/mp
Daniel Puscasu
Regis Imobiliare
0774994172
daniel@regisimobiliare.ro
5
Camere
3
Bai
245 mp
Suprafata
1
Etaj
2005
An constructie
Descriere:
ID INTERN - 6474 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare o casa deosebita cu 5 camere in Harman, cu o suprafata utila de 245 m2. Aceasta se bucura de o curte generoasa de 400 m2. Curtea este amenajata cu gazon, trandafiri si alei amenajate. Aceasta este dispusa pe S+P+E+M iar compartimentarea este in felul urmator: Subsol:- atelier - 9 mp- centrala termica - 8.51 mp- pivnita - 4.95 mp- spatiu depozitare - 36 mp Parter:- bucatarie - 14,44 mp- camara - 1,26 mp- living - 33,61 mp- baie - 7,16 mp- hol acces - 7,55 mpEtaj:- hol - 7,98 mp- baie - 4,41 mp- dresing - 4,17 mp- dormitor 1-17.60 mp- dormitor 2- 14,92 mp- dormitor 3-13,53 mpMansarda:- hol - 6,98 mp- baie - 5,36 mp- dresing - 6,70 mp- dormitor - 15.09 mp Alte facilitati: Sc#259;rile interioare sunt realizate din granit, cu balustrade din fier forjat, avand un aspect deosebit Parchet, gresie, geamuri termopan, central#259; termic#259; pe lemne si pe gaz, cu automatizarile aferente. Video interfon si alarma Imobilul este intabu...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila245 mp
Suprafata construita295 mp
Suprafata teren405 mp
Camere5
Bai3
Etaj1
An constructie2005