Tipareste
Inchide
VDI.ro
ID: VDI560.1219808
Garsoniera etaj intermediar Astra
Brasov, Astra, Brasov
80.800 EUR
· 2.244 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
1
Camere
1
Bai
36 mp
Suprafata
1
Etaj
1970
An constructie
Descriere:
Va propunem spre vanzare o garsoniera, decomandata, situata in cartierul Astra , disponibila la etajul 1 , cu o suprafata utila de 36 mp. Compusa din camera, bucatarie, balcon, baie Renovata, mobilata si utilata ID intern: RTI7326.
Tip proprietate
Garsoniere
Tranzactie
Vanzare
Suprafata utila
36 mp
Suprafata construita
42 mp
Camere
1
Bai
1
Etaj
1
An constructie
1970