Tipareste
Inchide
VDI.ro
ID: VDI560.1220071
Apartament 3 camere
Brasov, Avantgarden, Brasov
168.000 EUR
· 2.301 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
3
Camere
1
Bai
73 mp
Suprafata
2
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Apartament decomandat etaj intermediar bloc nou Avandgarden Compus din 3 camere, bucatarie, baie, hol, balcon Detine centrala termica proprie, geamuri termopan si parcare Se vinde mobilat si utilat Id intern:RTI7031
Tip proprietate
Apartamente
Tranzactie
Vanzare
Suprafata utila
73 mp
Suprafata construita
83 mp
Camere
3
Bai
1
Etaj
2
An constructie
1980