ID: VDI393.1220274

Garsoniera de vanzare, zona Titan - Metrou 1 Decembrie 1918

Bucuresti, Titan, Bucuresti Ilfov
65.500 EUR · 2.339 EUR/mp
Cristina Ignat
RefinderImob
0736016753
cristina@refinderimob.ro
1
Camere
1
Bai
28 mp
Suprafata
4
Etaj
1978
An constructie
Descriere:
REF03B4586 Va propun spre vanzare o garsoniera semidecomandata situat icirc;ntr-o zona excelenta, din Sectorul 3, zona Titan. Garsoniera este ideala atat pentru locuit, cat #537;i pentru investitie. Garsoniera se afla la etajul 4, intr-un bloc de 10 nivele, blocul fiind reabilitat termic. Acesta este compartimentat astfel: o camera luminoasa, o bucatarie, un grup sanitar si un hol. Garsoniera se vinde utilata si mobilata. Aceasta a fost renovata integral, instalatiile electrice si sanitare au fost schimbate. Garsoniera este situata intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun, Metroul 1 Decembrie 1918 fiind la o distanta de 600m, echivalentul a 7-8 minute de mers pe jos. In apropriere gasim locuri de joaca amenajate pentru copii, institutii de invatamant si centre comerciale, Piata Trapezului fiind la o distanta de 500m, Auchan Titan fiind la o distanta de 13 minute de mers pe jos.. Garsoniera poate fi personalizata sau imbunatatita dupa preferintele viitoru...
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila28 mp
Suprafata construita31 mp
Camere1
Bai1
Etaj4
An constructie1978