Tipareste
Inchide
VDI.ro
ID: VDI560.1220305
Apartament 2 camere zona Noua
Brasov, Noua, Brasov
81.800 EUR
· 1.902 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
2
Camere
1
Bai
43 mp
Suprafata
4
Etaj
1977
An constructie
Descriere:
Apartament zona Noua Compus din 2 camere, bucatarie, baie, hol, balcon Detine centrala termica proprie, geamuri termopan si parcare Id intern:RTI6650
Tip proprietate
Apartamente
Tranzactie
Vanzare
Suprafata utila
43 mp
Suprafata construita
53 mp
Camere
2
Bai
1
Etaj
4
An constructie
1977