Tipareste
Inchide
VDI.ro
ID: VDI560.1220390
Apartament 3 camere etaj intermediar zona Garii
Brasov, Garii, Brasov
158.000 EUR
· 2.431 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
3
Camere
1
Bai
65 mp
Suprafata
6
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Apartament etaj intermediar zona Garii Compus din 3 camere, bucatrie, baie, hol, balcon Detine centrala termica proprie si geamuri termopan Se vinde mobilat si utilat Id intern:RTI6515
Tip proprietate
Apartamente
Tranzactie
Vanzare
Suprafata utila
65 mp
Suprafata construita
75 mp
Camere
3
Bai
1
Etaj
6
An constructie
1980