Tipareste
Inchide
VDI.ro
ID: VDI560.1220471
Apartament 4 camere etaj intermediar Craiter
Brasov, Craiter, Brasov
123.000 EUR
· 1.577 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
4
Camere
2
Bai
78 mp
Suprafata
6
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Apartament etaj intermediar Craiter Compus din 4 camere, bucatarie, 2 bai, hol, balcoon Detine centrala termica proprie si geamuri termopan ID intern: RTI6237
Tip proprietate
Apartamente
Tranzactie
Vanzare
Suprafata utila
78 mp
Suprafata construita
88 mp
Camere
4
Bai
2
Etaj
6
An constructie
1980