Garsoniera decomandata renovata complet bloc 1981 Tineretului
Bucuresti, Tineretului, Bucuresti Ilfov
108.000 EUR
· 3.273 EUR/mp
Alina R
RefinderImob
0764003941
alina.ref@refinderimob.ro
1
Camere
1
Bai
33 mp
Suprafata
8
Etaj
1981
An constructie
Descriere:
V#259; prezent#259;m spre vacirc;nzare o garsonier#259; decomandat#259;, situat#259; icirc;n zona Tineretului, icirc;n apropiere de Parcul Tineretului icirc;ntr-o zon#259; apreciat#259; pentru accesul rapid c#259;tre centrul ora#537;ului #537;i numeroasele puncte de interes.Locuin#539;a este situat#259; la etajul 8 din 10, icirc;ntr-un bloc construit icirc;n 1981, are o suprafa#539;#259; util#259; de 33 mp #537;i dispune de balcon. Garsoniera este renovat#259; recent, luminoas#259;, cu orientare vest, fiind dotat#259; cu ferestre termopan, u#537;#259; metalic#259;, aer condi#539;ionat, instala#539;ii electrice noi #537;i instala#539;ii sanitare pe cupru.Zona este una excelent#259;, ideal#259; atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie. Icirc;n apropiere se afl#259; Parcul Tineretului, Sta#539;ia de Metrou Tineretului, centre comerciale, magazine, restaurante, #537;coli, gr#259;dini#539;e, farmacii #537;i numeroase mijloace de transport icirc;n comun, oferind acces r...