ID: VDI393.1220721

Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Unirii

Bucuresti, Piata Unirii, Bucuresti Ilfov
270.000 EUR · 3.750 EUR/mp
Cristina Ignat
RefinderImob
0736016753
cristina@refinderimob.ro
3
Camere
2
Bai
72 mp
Suprafata
4
Etaj
1989
An constructie
Descriere:
Va propun spre vanzare o oferta cu un apartament cu 3 camere, decomandat, pozitionat icirc;ntr-o zona excelenta, centrala, din Sectorul 3, zona Piata Unirii - Bulevard Corneliu Caposu. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat #537;i pentru investitie. Apartamentul se afla situat la etajul 4 intr-un bloc de 8 etaje, anul de constructie fiind 1989. Acesta este compartimentat astfel: 3 camere spatioase si luminoase, o bucatarie, 2 grupuri sanitare, un hol generos si un balcon inchis. Apartamentul este situat intr-o zona linistita, cu acces facil la mijloacele de transport, statiile STB sunt in imediata apropriere, Metroul Piata Unirii fiind la 8 minute de mers pe jos. In vecinatate gasim locuri de joaca amenajate pentru copii, institutii de invatamant si centre comerciale. Apartamentul poate fi personalizat sau imbunatatit dupa preferintele viitorului proprietar, dar este locuibil imediat #537;i perfect pentru inchiriere, datorita locatiei excelente #537;i accesului rapid...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila72 mp
Suprafata construita83 mp
Camere3
Bai2
Etaj4
An constructie1989