ID: VDI199.1221587

Apartament 1 cameră, 43.61 mp – finisaje premium | Comision 0%

Iasi, Galata, Iasi
78.097 EUR · 1.775 EUR/mp
Cosmin Mihociu
Stil Imobil
0753950950
cosmin@stilimobil.ro
1
Camere
1
Bai
44 mp
Suprafata
1
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Apartament 1 camer#259;, 43.61 mp ndash; finisaje premium | Comision 0% Oportunitate excelent#259;! Icirc;#539;i propunem un apartament modern, ideal atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie, situat icirc;ntr-un ansamblu nou, cu dot#259;ri de top #537;i eficien#539;#259; energetic#259; ridicat#259;. Dot#259;ri #537;i finisaje premium:#10004; Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; + central#259; icirc;n condensa#539;ie#10004; Aer condi#539;ionat#10004; Parchet premium Classen, rezistent la ap#259;#10004; Baie complet finisat#259; #537;i echipat#259; (Delta Studio)#10004; Tacirc;mpl#259;rie PVC cu 7 camere (Low-E)#10004; Izola#539;ie fonic#259; #537;i termic#259; superioar#259; + rezisten#539;#259; la foc#10004; Balcon modern cu balustrad#259; din sticl#259; Ansamblu modern:#10004; Fit Zone pe acoperi#537;#10004; Panouri fotovoltaice#10004; Infrastructur#259; preg#259;tit#259; pentru sta#539;ii de icirc;nc#259;rcare electric#259; Op#539;iuni parcare:#128663; Exte...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila44 mp
Suprafata construita44 mp
Camere1
Bai1
Etaj1
An constructie2026