ID: VDI662.1225087

Garsoniera de vanzare in zona Bucur Obor

Bucuresti, Obor, Bucuresti Ilfov
68.200 EUR · 2.238 EUR/mp
Aurelian Danescu
CHESTERTONS
0723232359
aurelian.danescu@tet.ro
1
Camere
1
Bai
30.47 mp
Suprafata
1
Etaj
1978
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta! Va invitam sa achizitionati o garsoniera intr-un imobil P+10 din zona Bucur Obor, adiacenta statiei de metrou. Accesul se face rapid catre Calea Mosilor, soselele Colentina, Mihai Bravu si Stefan cel Mare. Garsoniera este situata la etajul 1. Suprafata utila a garsonierei este de 27.64 mp, suprafata totala 30.47 mp, suprafata construita 36.5 mp.Utilitati: curent electric, apa, gaz, calorifere, acces la internet prin cablu.Finisaje: parchet, gresie, faianta, ferestrele, usile de interior din lemn.Dotari: apometre, contor gaz, contor electric. Facilitatile zonei: metrou Obor, parc, scoli, gradinite, licee, fast-food, supermarketuri, Mall Veranda. Garsoniera se vinde nemobilata, viitorii proprietari avand posibilitatea sa il mobileze dupa preferinta. Contacta#539;i-ne acum pentru vizionare!
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila30.47 mp
Suprafata construita36.5 mp
Camere1
Bai1
Etaj1
An constructie1978