ID: VDI662.1225949

Apartament de vanzare in Pipera - 5 camere cu gradina de 114 mp

Bucuresti, Iancu Nicolae, Bucuresti Ilfov
601.530 EUR · 3.363 EUR/mp
Ionut Ungureanu
CHESTERTONS
0723232359
ionut.ungureanu@tet.ro
5
Camere
4
Bai
178.86 mp
Suprafata
parter
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Acest apartament cu 5 camere ofera un spatiu modern si confortabil, ideal pentru o familie sau pentru cei care doresc mai mult loc pentru relaxare si activitati zilnice. Suprafata utila: 178 mp Suprafata curte: 114 mp Suprafata totala: 336 mp Living generos si luminos Bucatarie deschisa sau separata (la alegere) Patru dormitoare confortabile Patru bai moderne Curte de 114 mp ndash; perfecta pentru momente de relaxare Facilitati in complex: Piscina exterioara Sala de fitness Locuri de joaca pentru copii Spatii verzi si zone de relaxare Spatii comerciale in apropiere Situat pe Bulevardul Pipera, cu acces rapid catre punctele cheie ale orasului.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila178.86 mp
Suprafata construita336 mp
Suprafata teren114 mp
Camere5
Bai4
Etajparter
An constructie2026