ID: VDI643.1226616

Confort City - Apartament 3 camere ~ 2 bai

Popesti-Leordeni, Leordeni, Bucuresti Ilfov
126.000 EUR · 1.425 EUR/mp
Alexandra Radu
Alliance Rezidential
0729 233 500
radu.alexandramarina@yahoo.com
3
Camere
2
Bai
88.4 mp
Suprafata
10
Etaj
2021
An constructie
Descriere:
Confort City - Apartament 3 camere ~ 2 bai Locatie : *Splaiul Unirii , 9 - Popesti-Leordeni*STV 480 - Capat 1: Pasarela M Berceni middot; Capat 2: M Nicolae Teclu*Complex Pallady ( IKEA , Dechatlon , Auchan , Jysk , Jumbo , METRO , Leroy Merlin , Dedeman ) * Gradinita Nr 3 Constantin Vacarescu , Popesti Leordeni * Scoala Gimnaziala Nr 3 , Domnita Balasa , Popesti Leordeni Detalii proprietate : * suprafata utila : 88.4 mp / totala : 101.4 mp * an constructie bloc : 2021* etaj : 10/11Compartimentare : * living * 2 dormitoare ( 1 dormitor cu dressing ) * 2 bai moderne * bucatarie * hol* balcon foarte spatios ( 13 mp ) Mobilat - utilat ( exceptii : fotoliul galben, scaunul de birou si biroul din dormitor ) Parcare : Preluare loc inchiriat in fata blocului . Pret : * 126.000 euro Detalii suplimentare si vizionari la : 0729.233.500Alexandra Radu
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila88.4 mp
Suprafata construita101.4 mp
Camere3
Bai2
Etaj10
An constructie2021