ID: VDI559.1227018

Casa tip P+1 zona Merei

Merei, Buzau
215.000 EUR · 482 EUR/mp
Dan Olteanu
PRO IMOB
0773823790
olteanu.dan@proimob.ro
6
Camere
3
Bai
446 mp
Suprafata
2008
An constructie
Descriere:
Compania imobiliar#259; PRO IMOB Manolache amp; Partners va propune spre vanzare casa cu regim de inaltime P+!, din caramida, situata in zona Merei, edificata in anul 2008. Loca#539;ie: localitatea Merei, jud. BuzauTip imobil: C1-Parter: living cu bucatarie open space, birou, dormitor, baie, camera tehnica si doua terase Etaj: trei dormitoare, dressing, doua bai, terasa C2-magazie si beciSuprafata utila: 446 mpSuprafata totala: 466mpSuprafata teren: 2159 mpDeschidere: 35,37 mlCompartimentare: decomandataStructur#259;: caramidaAcoperis: tabla Tamplarie: PVC cu geam termopanUtilit#259;#539;i: ap#259;, curent electric, fosa septicaPre#539;: 215.000 euro negociabil Dot#259;ri #537;i beneficii: Usi exterioare din lemn si PVC, geamuri cu tamplarie PVC si geam termopan, usi interioare din PVC, parchet, gresie si faiantaSe vinde partial mobilata si utilataCentrala proprie pe lemneCalorifere si incalzire prin pardoseala la fiecare etajTrei teraseCurte cu...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila446 mp
Suprafata construita466 mp
Suprafata teren2159 mp
Camere6
Bai3
An constructie2008