ID: VDI553.1227890

Casa individuala cu vedere frumoasa

Barnova, Iasi
163.000 EUR · 1.358 EUR/mp
Claudiu Atoderoaie
Iasi Estate Imobiliare
0755889852
atoderoaieclaudiu@gmail.com
5
Camere
1
Bai
120 mp
Suprafata
2025
An constructie
Descriere:
Casa individuala de vanzare in Cercu- BarnovaV#259; propunem spre vacirc;nzare o cas#259; individual#259;, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; din Cercundash;Bacirc;rnova, cu priveli#537;te frumoas#259; #537;i deschis#259; c#259;tre p#259;dure, ideal#259; pentru cei care icirc;#537;i doresc lini#537;te #537;i aer curat, aproape de ora#537;.Suprafa#539;#259; util#259;: 120 mp.Suprafa#539;#259; teren: 908 mp.Compartimentarea casei este practic#259; #537;i spa#539;ioas#259;:-living generos;-4 dormitoare;-buc#259;t#259;rie icirc;nchis#259;;-1 baie;-camer#259; tehnic#259;;-terasa.Construc#539;ie din c#259;r#259;mid#259; (pere#539;i exteriori).Casa nu a fost construit#259; pentru vacirc;nzare, fiind realizat#259; cu aten#539;ie la detalii.Se pred#259; la cheie, iar viitorul proprietar are posibilitatea s#259; icirc;#537;i aleag#259;:-gresia #537;i faian#539;a;-parchetul;-u#537;ile interioare;-culorile pere#539;ilor; -interiori #537;i exteriori.De asemenea, exist#259; posibilit...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila120 mp
Suprafata construita130 mp
Suprafata teren908 mp
Camere5
Bai1
An constructie2025