ID: VDI643.1227939

Casa individuala - 4 camere 2 bai - teren 355mp

Berceni, Primaria Berceni, Bucuresti Ilfov
154.900 EUR · 1.844 EUR/mp
Narcis Zeca
Alliance Rezidential
0733 122 617
narciszeca01@icloud.com
4
Camere
2
Bai
84 mp
Suprafata
2026
An constructie
Descriere:
Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 355 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte.Locuinta este compartimentata practic si eficient, fiind gandita pentru o familie care cauta confort si functionalitate. Detalii tehnice;Suprafata teren:355 mpAmprenta la sol: 105 mpSuprafata utila:84 mpRegim de inaltime: Parter Structura si utilitati;GazCurent electricFosa septica Finisaje si dotari;Tamplarie PVC TripanCentrala termica (la alegere), cu incalzire prin pardosealaIzolatie exterioara polistiren EPS 80 ndash; grosime 10 cmBuget finisaje stabilit in functie de preferintele cumparatorului Casa este amplasata intr-o zona aflata in plina dezvoltare, cu acces imediat catre:Autostrada A0Centura BucurestiSoseaua BerceniViitoarele statii de metrouMetrou Tudor Arghezi si Berceni (Park...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila84 mp
Suprafata construita105 mp
Suprafata teren355 mp
Camere4
Bai2
An constructie2026