ID: VDI643.1228909

NOU Apartament 2 camere Popesti Leordeni

Popesti-Leordeni, Primarie, Bucuresti Ilfov
88.347 EUR · 1.463 EUR/mp
Cristina Cojoaca
Alliance Rezidential
0739922882
cojoacacristina94@gmail.com
2
Camere
1
Bai
60.4 mp
Suprafata
1
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Garsoniere si apartamente de vanzare in Popesti-LeordeniDescopera un ansamblu rezidential modern situat in Popesti-Leordeni, cu acces rapid catre Bucuresti si toate facilitatile necesare pentru un stil de viata confortabil.Avem disponibile garsoniere si apartamente cu 2 sau 3 camere, potrivite atat pentru locuit, cat si pentru investitie.Garsoniera : 41.55 mp - 61.900 euro + TVA Apartament 2 camere : 60.4 mp - 88.347 euro + TVA Apartament 2 camere : 62.1 mp - 90.000 euro + TVA Apartament 3 camere : 78.3 mp - 112.314 euro + TVA Loc de parcare exterior : 5.900 euro TVA inclusLoc de parcare acoperit : 9.900 euro TVA inclus Localizare foarte buna:statie pentru linia de autobuz electric 480 la doar 100 macces rapid la metrou, cu linie directa catre Dimitrie Leonida si Nicolae Tecluzona in plina dezvoltareFacilitati in zona:parc mare in apropieresupermarketgradinitabisericacampus scolar privat in constructie la aproximativ 300ndash;400 mApartamentele de la parter din corpul C5 beneficiaza de...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila60.4 mp
Suprafata construita60.4 mp
Camere2
Bai1
Etaj1
An constructie2026