ID: VDI643.1229789

Metrou Berceni 5 minute-Ap 3 Cam Finalizat

Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov
137.335 EUR · 2.113 EUR/mp
Liviu Prodan
Alliance Rezidential
0739 922 880
prodanliviub1@gmail.com
3
Camere
2
Bai
65 mp
Suprafata
1
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
De vanzare apartament cu 3 camere, aflat intr-un imobil cu 6 etaje si pod deasupra, la doar 5 minute de statia de metrou Berceni, complexul Apollo Residence.Bloc finalizat, acte pregatite pentru vanzare.Suprafata totala - 65 MP.Imobilul va fi predat cu finisaje incluse: gresie, faianta, parchet, usi interior, usa metalica, centrala termica, calorifere, aer conditionat.Pretul contine tvaParcare subterana 9000 euro plus tva.Se accepta orice modalitate de plata.Oferim sprijin juridic pentru obtinerea creditului ipotecar.Pozele din anunt sunt realizate in apartamentul de prezentare, mobila nu este inclusa in pret.Pentru detalii supimentare sau pentru a programa o vizionare 0739922880
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila65 mp
Suprafata construita65 mp
Camere3
Bai2
Etaj1
An constructie2025