ID: VDI459.1229877

ARADULUI - 2 CAMERE - CLIMA - COLTERM - DECOMANDAT

Timisoara, Aradului, Timis
92.900 EUR · 1.720 EUR/mp
Fabian Cardos
Primum
0755607123
primum.imob17@gmail.com
2
Camere
1
Bai
54 mp
Suprafata
4
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu vedere spre NORD, decomandat. Beneficiaza de o pozitie strategica icirc;n zona de Nord, strada este retrasa fata de traficul intens, oferind un mediu calm dar in acelasi timp ofera acces facil la: Iulius Town, Auchan, Selgros, Decathlon, Universitati. Acesta se afl#259; la etajul 4/4, are 54 mp utili #537;i urm#259;toarea compartimentare: hol de acces; bucatarie inchisa cu loc de luat masa; living; dormitor; baie cu cada, are grila aerisire;Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Dispune de incalzire colterm, clima hol, aragaz, frigider, rulouri exterioare in dormitor. Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie. Mai multe detalii telefonic!
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila54 mp
Suprafata construita57 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie1980