ID: VDI459.1231361

ARADULUI - 2 CAMERE - DECOMANDAT - CENTRALA PROPRIE - CLIMA

Timisoara, Aradului, Timis
88.900 EUR · 1.976 EUR/mp
Fabian Cardos
Primum
0755607123
primum.imob17@gmail.com
2
Camere
1
Bai
45 mp
Suprafata
5
Etaj
1977
An constructie
Descriere:
Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in bloc izolat. Apartamentul este situat in apropriere de: Vox, Lidl, mijloace de transport, magazine, gradinita, parc. Acesta se afla la etajul 5/5, are 45 mp utili #537;i urmatoarea compartimentare: hol de acces; living; baie cu cada; balcon deschis cu acces din bucatarie;Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Dispune de incalzire cu centrala proprie prin calorifere, clima living, masina spalat vase, masina spalat rufe, frigifer, hota. Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie. Mai multe detalii telefonic!
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila45 mp
Suprafata construita48 mp
Camere2
Bai1
Etaj5
An constructie1977