VDI.ro

Apartament 1 camera de vanzare Tatarasi,

Iasi, Tatarasi

63.500 EUR

Apartament 1 camera de vanzare Tatarasi,

location_on Iasi, Tatarasi, Iasi

63.500 EUR
1.924 EUR/mp
ID: VDI1.1216585 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 19 vizualizări
Apartament 1 camera  de vanzare  Tatarasi, - foto 1
Apartament 1 camera  de vanzare  Tatarasi, - foto 2
Apartament 1 camera  de vanzare  Tatarasi, - foto 3
Apartament 1 camera  de vanzare  Tatarasi, - foto 4
Apartament 1 camera  de vanzare  Tatarasi, - foto 5
Apartament 1 camera  de vanzare  Tatarasi, - foto 6
Apartament 1 camera  de vanzare  Tatarasi, - foto 7
Apartament 1 camera  de vanzare  Tatarasi, - foto 8
Apartament 1 camera  de vanzare  Tatarasi, - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 33 mp bathtub 1 baie layers Et. 8 calendar_today 1970 home 33 mp constr.

Descriere

Apartament cu 1 camer#259; decomandat ndash; Tatarasi
V#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament superb cu 1 camer#259;, situat la etajul 8/10, icirc;ntr-un bloc fara risc seismic, cu 38 mp totali utili.
Ideal atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie (chirie rapid#259; #537;i sigur#259;).Apartamentul este in momentul de fata inchiriat, se poate prealua cu tot cu chiriasii astfel avem mai multe variante de plata pe care le putem discuta.
Avantaje:
Mobilat #537;i utilat complet, exact ca icirc;n poze Mobilier f#259;cut la comand#259; Central#259; termic#259; proprie + aer condi#539;ionat Living spa#539;ios + baie modern#259; Geamuri termopan de calitate foarte bunaAvantaje:
? Locuinta confortabila
? Investi#539;ie cu randament foarte bun
Pentru detalii sau program#259;ri la vizionare, contacta#539;i consilierul imobiliar dedicat ofertei.

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216585
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 33 mp
Suprafață construită 33 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 8
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1970
Preț/mp 1.924 EUR/mp

location_on Localizare

Tatarasi, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 63.500 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.738 €