VDI.ro
VDI.ro

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Proprietăți

30.958 anunțuri găsite

Se încarcă...
Apartament 3 camere si parcare zona Racadau - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 10

Apartament 3 camere si parcare zona Racadau

location_on Brasov, Racadau, Brasov

480 EUR
7 EUR/mp

Inchiriem un apartament cu 3 camere si 2 bai, decomandat, 70 mp, complet mobilat #537;i utilat , situat in zona Racadau! Dac#259; icirc;#539;i dore#53...

bed 3 bathtub 1 square_foot 70 mp layers Et. parter calendar_today 1986
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Vanzare apartament 2 camere Lux Ultracentral-Universitate-Romana - Bucuresti
Promovat Vânzare
photo_camera 11

Vanzare apartament 2 camere Lux Ultracentral-Universitate-Romana

location_on Bucuresti, Universitate, Bucuresti Ilfov

132.000 EUR

Apartamentul a fost achizitionat in 2023 si a suferit o renovare completa de la 0, totul fiind nou si de bun gust.Printre dotari mentionam urmatoarel...

bed 2 bathtub 1 square_foot 47 mp layers Et. 6 calendar_today 1963
Etic Brokers Real Estate Etic Brokers Real Estate
Pensiune cu priveliste fabuloasa, zona boema, Bran, Brasov. - Bran
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 19

Pensiune cu priveliste fabuloasa, zona boema, Bran, Brasov.

location_on Bran, Brasov

480.000 EUR
1.920 EUR/mp

Comision cumparator 0%. ASCENDENT IMOBILIARE va prezinta spre vanzare o REPREZENTARE EXCLUSIVA materializata printr-o proprietate de exceptie, situata...

bed 16 bathtub 7 square_foot 250 mp layers Et. parter calendar_today 2006
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
De inchiriat spatiu comercial in Marghita - Marghita
Promovat Închiriere
photo_camera 21

De inchiriat spatiu comercial in Marghita

location_on Marghita, centrala, Bihor

1.520 EUR
7 EUR/mp

Spatiu comercial de inchiriat in zona centrala din Marghita, amplasat intr-un cartier cu cea mai mare densitate de populatie si vizibilitate excelenta...

bed 5 bathtub 1 square_foot 233 mp layers Et. parter calendar_today 1983
Brucken Real Estate Brucken Real Estate
Vanzare apartament 2 camere decomandate bloc nou cu garaj in Marasti- zona Farmec - Cluj-Napoca
Promovat Vânzare
photo_camera 7

Vanzare apartament 2 camere decomandate bloc nou cu garaj in Marasti- zona Farmec

location_on Cluj-Napoca, Marasti, Cluj

225.000 EUR

CC38113170 : Vanzare apartament doua camere modern in Marasti- zona strazii Bucuresti- Parc Farmec, situat in bloc nou de 5 etaje construit in anul 20...

bed 2 bathtub 1 square_foot 63 mp layers Et. 1 calendar_today 2008
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Apartament 3 camere 2022 | Boxa + Parcare | Bartolomeu - Brasov
Promovat Vânzare
photo_camera 18

Apartament 3 camere 2022 | Boxa + Parcare | Bartolomeu

location_on Brasov, Avantgarden, Brasov

175.500 EUR
2.458 EUR/mp

ID intern: 6947.Comision 0%.Regis Imobiliare propune in exclusivitate inspre vanzare un apartament cu 3 camere situat in complexul rezidential Avangar...

bed 3 bathtub 1 square_foot 71 mp layers Et. parter calendar_today 2022
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
CromaImob - Inchiriere apartament 3 camere, zona Malu Rosu - Ploiesti
Promovat Închiriere
photo_camera 15

CromaImob - Inchiriere apartament 3 camere, zona Malu Rosu

location_on Ploiesti, Malu Rosu, Prahova

470 EUR

Acest apartament de inchiriat cu 3 camere este situat in Ploiesti, in zona Malu Rosu, oferind un spatiu de locuit confortabil cu o dispunere ce ofera...

bed 3 bathtub 2 square_foot 80 mp layers Et. 1 calendar_today 1985
Croma Imob Croma Imob
Centura Sud Est A2 Popesti Leordeni - Popesti-Leordeni
Promovat Închiriere
photo_camera 6

Centura Sud Est A2 Popesti Leordeni

location_on Popesti-Leordeni, Leordeni, Bucuresti Ilfov

1.575 EUR
4 EUR/mp

Zona Sud - Est - Autostrada A2 - Spa#539;ii Depozitare #537;i Logistic#259; ndash; Pope#537;ti-Leordeni (#536;os. de Centur#259;)V#259; propunem spre...

bed 2 square_foot 450 mp layers Et. parter calendar_today 1990
Romtor Romtor
Apartament 2 cam | open space | Sanpetru Brasov - Sanpetru
Promovat Vânzare
photo_camera 11

Apartament 2 cam | open space | Sanpetru Brasov

location_on Sanpetru, Brasov

89.900 EUR
1.998 EUR/mp

Apartament 2 camere de tip studio, open-space ndash; 43,3 mp + teras#259; 7,7 mp | incalzire in pardoseala | Sacirc;npetru, Bra#537;ovApartament 2 cam...

bed 2 bathtub 1 square_foot 45 mp layers Et. parter calendar_today 2022
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Comision 0% Teren intravilan 685 mp la asfalt, cu utilitatile la drum si AC casa - Sanpetru
Promovat Vânzare
photo_camera 10

Comision 0% Teren intravilan 685 mp la asfalt, cu utilitatile la drum si AC casa

location_on Sanpetru, Brasov

74.900 EUR
109 EUR/mp

Comision 0% Teren intravilan 685 mp cu autoriza#539;ie de construc#539;ie inclus#259; ndash; Sacirc;npetru, Bra#537;ovUn teren intravilan de 685 mp, g...

MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament 2 camere | parcare si boxa | Avantgarden Faza 5 - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 9

Apartament 2 camere | parcare si boxa | Avantgarden Faza 5

location_on Brasov, Avantgarden, Brasov

499 EUR
10 EUR/mp

Inchiriem apartament 2 camere, Avantgarden Faza 5 Loca#539;ie: Str. Graurului - 3 min distanta fata de magazine, farmacii, complexul quot;La Stradaquo...

bed 2 bathtub 1 square_foot 52 mp layers Et. 1 calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Comision 0 - Casa cu 4 camere in stil mediteran Stupini Brasov - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 11

Comision 0 - Casa cu 4 camere in stil mediteran Stupini Brasov

location_on Brasov, Stupini, Brasov

325.000 EUR
2.500 EUR/mp

Cas#259; superba icirc;n stil mediteranean cu 4 camere ndash; Stupini, Bra#537;ovO cas#259; cu personalitate, construit#259; icirc;n stil mediteranean...

bed 4 bathtub 2 square_foot 130 mp calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament 2 camere tip studio | Avantgarden | parcare + boxa incluse - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 6

Apartament 2 camere tip studio | Avantgarden | parcare + boxa incluse

location_on Brasov, Avantgarden, Brasov

399 EUR
10 EUR/mp

Va propun spre inchiriere un apartament cu 2 camere, tip open space, situat in cartierul Avantgarden Bartolomeu, faza 3 Locuinta este amplasata la eta...

bed 2 bathtub 1 square_foot 42 mp layers Et. 5 calendar_today 2018
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Ultracentral - Piata Victoriei - Titulescu - Pod Basarab - Bucuresti
Promovat Vânzare
photo_camera 4

Ultracentral - Piata Victoriei - Titulescu - Pod Basarab

location_on Bucuresti, Titulescu, Bucuresti Ilfov

168.000 EUR
2.471 EUR/mp

Ultracentral - Piata Victoriei - Titulescu - Pod BasarabImobil teren + casa demolabila se afla in zona Podului Basarab si bulevardului Dinicu Golescu....

bed 3 bathtub 1 square_foot 68 mp calendar_today 1950
Romtor Romtor
Descopera oportunitatea! Imobiliar&Transfer Business in inima statiunii Poiana Brasov, Romania - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 25

Descopera oportunitatea! Imobiliar&Transfer Business in inima statiunii Poiana Brasov, Romania

location_on Brasov, Exterior Est, Brasov

900.000 EUR
3 EUR/mp

Comision cumparator: 0% din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare in REPREZENTARE IMOBILIARA, o proprietate in cea ma...

bed 12 bathtub 7 square_foot 250 mp layers Et. 2 calendar_today 1996
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
COMISION 0 | Apartament elegant | penthouse NOU Avantgarden 3 - Brasov
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 18

COMISION 0 | Apartament elegant | penthouse NOU Avantgarden 3

location_on Brasov, Avantgarden, Brasov

227.000 EUR
2.162 EUR/mp

Apartament NOU tip penthouse - duplex, finalizat, cu terase generoase #537;i spa#539;ii atent gacirc;ndite pentru confort real, disponibil icirc;n car...

bed 3 bathtub 2 square_foot 105 mp layers Et. 8 calendar_today 2025
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament 2 camere si dressing | Parcare | Tracotrul - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 7

Apartament 2 camere si dressing | Parcare | Tracotrul

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

549 EUR
10 EUR/mp

Apartament cu 2 Camere Grandis, elegant si foarte spatios! Loca#539;ie:- Situat icirc;n Complexul Grandis, pe Strada Nicolae Labi#537; 29- La doar 2 m...

bed 2 bathtub 1 square_foot 56 mp layers Et. 1 calendar_today 2023
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament 2 camere | Elegant modern | loc parcare inclus - Sanpetru
Promovat Închiriere
photo_camera 14

Apartament 2 camere | Elegant modern | loc parcare inclus

location_on Sanpetru, Brasov

499 EUR
10 EUR/mp

Apartament 2 camere, complet echipat, loc de parcare inclus ndash; Sanpetru, Str. Sf. Stefan Acest apartament cu 2 camere, situat in Sanpetru, pe Stra...

bed 2 bathtub 1 square_foot 52 mp layers Et. 1 calendar_today 2024
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Teren superb I Sirnea Fundata I 1355 mp - Fundata
Promovat Vânzare
photo_camera 10

Teren superb I Sirnea Fundata I 1355 mp

location_on Fundata, Brasov

22.300 EUR
16 EUR/mp

Investi#539;ie cu not#259; premiumTeren intravilan cu poten#539;ial turistic #537;i investi#539;ional icirc;n Fundata ndash; #536;irnea Descoper#259;...

MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Apartament tip penthouse | 3 camere + parcare | View deosebit | Kasper - Brasov
Promovat Închiriere
photo_camera 22

Apartament tip penthouse | 3 camere + parcare | View deosebit | Kasper

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

2.000 EUR
22 EUR/mp

Apartament 3 camere tip Penthouse, teras#259; cu view spectaculos ndash; Avantgarden Coresi - KasperVrei sa duci confortul la alt nivel? Acest apartam...

bed 3 bathtub 2 square_foot 92 mp layers Et. 9 calendar_today 2017
MR. Right - rimobiliar MR. Right - rimobiliar
Zona Est - Drumul Intre Tarlale - Cernica - Pallady - Autostrada A2 investitie - Cernica
Promovat Vânzare
photo_camera 5

Zona Est - Drumul Intre Tarlale - Cernica - Pallady - Autostrada A2 investitie

location_on Cernica, Bucuresti Ilfov

250.000 EUR
893 EUR/mp

Zona Est - Drumul Intre Tarlale - A2Imobilul se afla situat in zona Pantelimon,Theodor Pallady,Autostrada A2.Imobil in constructie standarde inalte de...

square_foot 280 mp layers Et. parter calendar_today 2024
Romtor Romtor
Apartament spatios str. Povernei,  Romana/ Dorobanti - Bucuresti
Promovat Vânzare
photo_camera 11

Apartament spatios str. Povernei, Romana/ Dorobanti

location_on Bucuresti, Dorobanti, Bucuresti Ilfov

225.000 EUR
2.368 EUR/mp

Oportunitate de Investi#539;ie: Apartament cu 4 Dormitoare icirc;n Zona Romana/ Doroban#539;i! V#259; prezent#259;m o proprietate cu un poten#539;ial...

bed 4 bathtub 2 square_foot 95 mp layers Et. 2 calendar_today 1974
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
Apartament de vanzare cu 3 camere, Buna ziua, bloc nou - Cluj-Napoca
Promovat Vânzare
photo_camera 11

Apartament de vanzare cu 3 camere, Buna ziua, bloc nou

location_on Cluj-Napoca, Buna Ziua, Cluj

385.000 EUR

#127969; Apartament de vacirc;nzare icirc;n cartierul Buna Ziua ndash; bloc nou tip vil#259; #128205; Loca#539;ie: Buna Ziua, Cluj-Napoca #128207; Su...

bed 4 bathtub 2 square_foot 94 mp layers Et. 1 calendar_today 2018
Class Imobiliare Class Imobiliare
Panorama spectaculoasa:apartament 2 camere+garaj,Aleea Carpati,Targu Mures - Targu Mures
Promovat Vânzare Comision 0%
photo_camera 11

Panorama spectaculoasa:apartament 2 camere+garaj,Aleea Carpati,Targu Mures

location_on Targu Mures, Aleea Carpati, Mures

92.000 EUR
1.917 EUR/mp

Comision cump#259;r#259;tor : 0 ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o proprietate cu potential apreciativ situata intr-una d...

bed 2 bathtub 1 square_foot 48 mp layers Et. 9 calendar_today 1980
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies