VDI.ro

Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov

Brasov, Harmanului

96.000 EUR

Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov

location_on Brasov, Harmanului, Brasov

96.000 EUR
1.882 EUR/mp
ID: VDI518.1214182 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 16 ore în urmă | 8 vizualizări
Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov - foto 1
Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov - foto 2
Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov - foto 3
Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov - foto 4
Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov - foto 5
Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov - foto 6
Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov - foto 7
Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov - foto 8
Apartament 2 camere Centrul Civic, Brasov - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 51 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1960 home 51 mp constr.

Descriere

Decent Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, etajul 3 din 4, suprafa#539;#259; util#259; 51,35 mp. Necesit#259; renovare complet#259;, ceea ce permite amenajarea exact cum icirc;#539;i dore#537;ti.Compartimentare func#539;ional#259;: dou#259; camere luminoase, buc#259;t#259;rie separat#259;, baie. F#259;r#259; balcon.
Potrivit atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru icirc;nchiriere sau revacirc;nzare.
Detalii esen#539;iale:
Suprafa#539;#259; util#259;: 51,35 mp Etaj: 3/4 Stare: necesit#259; renovare

Detalii proprietate

ID anunț VDI518.1214182
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 51 mp
Suprafață construită 51 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1960
Preț/mp 1.882 EUR/mp

location_on Localizare

Harmanului, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 96.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.335 €