VDI.ro

Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi

Iasi, Dacia

96.500 EUR

Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi

location_on Iasi, Dacia, Iasi

96.500 EUR
2.053 EUR/mp
ID: VDI594.1208802 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 27 vizualizări
Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi - foto 1
Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi - foto 2
Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi - foto 3
Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi - foto 4
Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi - foto 5
Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi - foto 6
Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi - foto 7
Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi - foto 8
Apartament 2 camere Decomandat. Modern. Dacia-Iasi - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 47 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1980 home 50 mp constr.

Descriere

Se vinde un apartament cu 2 camere Decomandat in zona Dacia pe etaj intermediar situat la un bloc din anii 1980 din placi de beton care nu are risc seismic.Este renovat in totalitate, inclusiv instalatia electrica si cea sanitaraDetine centrala termica, geamuri termopan, usi noi, usa metalica, izolatie exterioaraAre geam la baie ! ! ! Se vinde complet mobilat si utilat.2Locuri de parcare proprii!!Este situat pe Strada columnei, langa sectia 1 de PolitieMic Termen de abitatie. Se accepta si credit, iar zona este foarte linistita, plina de verdeata. Avem gradinite, scoli, parc, magazine, statie de autobuz/tramvai96.500 Euro usor negociabil ! Contact 0748578546 Teofil

Detalii proprietate

ID anunț VDI594.1208802
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 47 mp
Suprafață construită 50 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1980
Preț/mp 2.053 EUR/mp

location_on Localizare

Dacia, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 96.500 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.443 €