VDI.ro

Apartament 2 camere Drumul Binelui

Bucuresti, Aparatorii Patriei

105.400 EUR

Apartament 2 camere Drumul Binelui

location_on Bucuresti, Aparatorii Patriei, Bucuresti Ilfov

105.400 EUR
1.622 EUR/mp
ID: VDI643.1206288 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 6 zile în urmă | 16 vizualizări
Apartament 2 camere Drumul Binelui - foto 1
Apartament 2 camere Drumul Binelui - foto 2
Apartament 2 camere Drumul Binelui - foto 3
Apartament 2 camere Drumul Binelui - foto 4
Apartament 2 camere Drumul Binelui - foto 5
Apartament 2 camere Drumul Binelui - foto 6
Apartament 2 camere Drumul Binelui - foto 7
Apartament 2 camere Drumul Binelui - foto 8
Apartament 2 camere Drumul Binelui - foto 9
Apartament 2 camere Drumul Binelui - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 65 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2026 home 65 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere decomandat, situat pe strada Drumul Binelui, sect 4, la 15 - 20 min de Metrou Aparatorii Patriei
Termen de finalizare iunie 2026
Suprafata 65.08 mp
Centrala proprie
Finisaje la alegere
Etaj 2
An 2026
Loc de parcare se poate achizitiona contra cost
Pozele sunt cu titlu de prezentare, din apartamente finalizate
Pentru detalii si vizionari, 0739922890, Adrian Tiganila, Alliance Rezidential

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1206288
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 65 mp
Suprafață construită 65 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 6
An construcție 2026
Preț/mp 1.622 EUR/mp

location_on Localizare

Aparatorii Patriei, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 105.400 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:182.038 €