VDI.ro

2 CAMERE NOUA

Brasov, Noua

79.000 EUR

2 CAMERE NOUA

location_on Brasov, Noua, Brasov

79.000 EUR
1.881 EUR/mp
ID: VDI587.1210990 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 6 vizualizări
2 CAMERE NOUA - foto 1
2 CAMERE NOUA - foto 2
2 CAMERE NOUA - foto 3
2 CAMERE NOUA - foto 4
2 CAMERE NOUA - foto 5
2 CAMERE NOUA - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 42 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1978 home 45 mp constr.

Descriere

Apartament 2 camere semidecomandat 42 mp, etaj 3/4, reconfigurat cu 2 dormitoare plus open space, in cartier Noua Brasov.bloc zolat exterior 2023(polistiren de 100mm) si izolat interior 2019 cu polistiren extrudat de 20mm. Incalzire centralizata cu calorifere ,centrala termica Ariston montata 2022 (garantie pana in 2027). Parchet din lemn masiv de frasin, geamuri termopan, usa metalica si placare piatra naturala. Se vinde partial mobilat si utilat.

Detalii proprietate

ID anunț VDI587.1210990
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 42 mp
Suprafață construită 45 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1978
Preț/mp 1.881 EUR/mp

location_on Localizare

Noua, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 79.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.335 €