VDI.ro

Vanzare apartament 2 camere Stefan cel mare

Bucuresti, Stefan cel Mare

78.500 EUR

Vanzare apartament 2 camere Stefan cel mare

location_on Bucuresti, Stefan cel Mare, Bucuresti Ilfov

78.500 EUR
1.744 EUR/mp
ID: VDI387.1212312 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 4 vizualizări
Vanzare apartament  2 camere Stefan cel mare - foto 1
Vanzare apartament  2 camere Stefan cel mare - foto 2
Vanzare apartament  2 camere Stefan cel mare - foto 3
Vanzare apartament  2 camere Stefan cel mare - foto 4
Vanzare apartament  2 camere Stefan cel mare - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 45 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1965 home 50 mp constr.

Descriere

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere, situat in cartierul ,zona Stefan cel mare metrou, intr-un imobil, construit in anul 1965, confort 1, semidecomandat, etaj 3 din 8, avand suprafata totala de 50 mp si suprafata utila de 48 mp, cu 1 baie si 1 balcon. ID intern: 7R-1730.

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1212312
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 45 mp
Suprafață construită 50 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1965
Preț/mp 1.744 EUR/mp

location_on Localizare

Stefan cel Mare, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)
Se încarcă harta...
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Rolando Fulvio
Rolando Fulvio
7R Studio
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 78.500 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.994 €