VDI.ro

Apartament 2 camere zona Gemenii

Brasov, Gemenii

68.900 EUR

Apartament 2 camere zona Gemenii

location_on Brasov, Gemenii, Brasov

68.900 EUR
1.969 EUR/mp
ID: VDI560.1229179 | Publicat: 13.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 27 vizualizări
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 1
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 2
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 3
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 4
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 5
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 6
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 7
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 8
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 9
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 10
Apartament 2 camere zona Gemenii - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 35 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1980 home 42 mp constr.

Descriere

Apartament situat in cartierul FlorilorCompus din: 2 camere, bucatarie, 2 holuri, baieDotari: termopan, gresie, faianta, parchetBloc izolat, liber la vanzarePentru detalii suplimentare si vizionare, va rugam sa ne contactatiID Intern: RTI8076

Detalii proprietate

ID anunț VDI560.1229179
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 35 mp
Suprafață construită 42 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1980
Preț/mp 1.969 EUR/mp

location_on Localizare

Gemenii, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 68.900 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.203 €