VDI.ro

Apartament 2 camere zona Republicii-Caraiman

Ploiesti, P-ta Mihai Viteazu

72.500 EUR

Apartament 2 camere zona Republicii-Caraiman

location_on Ploiesti, P-ta Mihai Viteazu, Prahova

72.500 EUR
1.480 EUR/mp
ID: VDI410.1217699 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 22 vizualizări
Apartament 2 camere zona Republicii-Caraiman - foto 1
1 / 1
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 49 mp bathtub 1 baie layers Et. 8 calendar_today 1982 home 55 mp constr.

Descriere

Vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 8 intr-un bloc de locuinte cu o structura de P+8E, construit in anul 1982. Apartamentul dispune de doua balcoane generoase, cu vedere fata si spate, este izolat si are o suprafata utila de 50 mp, respectiv totala de 56 mp. Imobilul este localizat intr-o zona foarte buna a orasului, cu acces la foarte multe puncte de interes, acestea fiind: Piata Mihai Viteazul, Parcul Mihai Viteazu, Mega Image, Farmacia Catena, Biserica Sfantul Vasile, DaVinci, CEC Bank, Help Net, Synevo, statii RATP.
Pentru aceast#259; proprietate aveti posibilitatea vizionarii online prin videoconferinta (Whatsrsquo;app, Skype).
ID intern: 863

Detalii proprietate

ID anunț VDI410.1217699
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 49 mp
Suprafață construită 55 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 8
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1982
Preț/mp 1.480 EUR/mp

location_on Localizare

P-ta Mihai Viteazu, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 72.500 €
31.000 € 269.000 €
Medie zonă:89.157 €