VDI.ro

Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0%

Iasi, Galata

114.990 EUR

Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0%

location_on Iasi, Galata, Iasi

114.990 EUR
1.855 EUR/mp
ID: VDI199.1221576 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 29 vizualizări
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 1
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 2
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 3
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 4
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 5
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 6
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 7
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 8
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 9
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 10
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 11
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 12
Apartament 3 camere –61,71 mp | COMISION 0% - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 62 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 2026 home 62 mp constr.

Descriere

Apartament 3 camere ndash;Suprafata totala de 61,71 mp | Design modern amp; finisaje PREMIUM | COMISION 0%
Vrei un apartament care s#259; ias#259; din tipare? L-ai g#259;sit! Fie c#259; icirc;l cau#539;i pentru locuit sau pentru o investi#539;ie sigur#259;, aceast#259; proprietate icirc;#539;i ofer#259; confort, stil #537;i randament excelent.
Compartimentare inteligent#259;: living, dormitor #537;i birou/dormitor, oferind flexibilitate #537;i un spa#539;iu generos de 61,71 mp Luminos, modern #537;i eficient ndash; exact ce ai nevoie!
FINISAJE amp; DOT#258;RI PREMIUM (incluse):#10004; Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; + central#259; icirc;n condensa#539;ie#10004; Aer condi#539;ionat ndash; confort garantat din prima zi#10004; Parchet premium rezistent la umiditate#10004; Baie complet utilat#259;, design modern#10004; Tacirc;mpl#259;rie PVC performant#259; (7 camere + sticl#259; Low-E)#10004; Izola#539;ie superioar#259; ndash; lini#537;te #537;i eficien#539;#259; termic#259;#10004; Balcon elegant cu balustrad#259; din sticl#259; securizat#259;
FACILIT#258;#538;I EXCLUSIVE Icirc;N ANSAMBLU:#10004; Rooftop bdquo;Fit Zone ndash; relaxare la icirc;n#259;l#539;ime#10004; Panouri fotovoltaice ndash; costuri reduse pe termen lung#10004; Infrastructur#259; preg#259;tit#259; pentru sta#539;ii de icirc;nc#259;rcare electric#259;
PARCARE (op#539;ional):bull; Exterior: 7.000 euro;bull; Subteran: 12.000 euro;
ACHIZI#538;IE FLEXIBIL#258;:bull; Avans minim 15%bull; Restul la predare (cash sau credit)
DE CE S#258; NU RATEZI?#10004; 0% comision ndash; economie direct#259; pentru tine#10004; Ideal pentru icirc;nchiriere sau locuit#10004; Proiect nou, standarde ridicate#10004; Valoare icirc;n cre#537;tere pacirc;n#259; la finalizare Finalizare: Februarie 2027
Tr#259;ie#537;te unde totul este la icirc;ndemacirc;n#259;! Acest cartier icirc;#539;i ofer#259; pozi#539;ionarea perfect#259;: la doar 800 de metri de Kaufland Galata, 5 minute de Family Market #537;i 10 minute de sta#539;iile de autobuz ndash; adic#259; acces rapid #537;i f#259;r#259; stres c#259;tre orice punct important din ora#537;.
Iar cacirc;nd vine vorba de lifestyle, ai un avantaj major: icirc;n numai 15 minute ajungi la Palas Mall, epicentrul distrac#539;iei, shoppingului #537;i relax#259;rii. Alegi astfel un loc care icirc;#539;i ofer#259; lini#537;te acas#259;, dar te #539;ine conectat permanent la energia ora#537;ului.
Nu e doar o locuin#539;#259; ndash; e pozi#539;ia care icirc;#539;i face via#539;a mai u#537;oar#259;.
SUN#258; ACUM! Apartamentele bune se rezerv#259; rapid!Fii primul care profit#259; de aceast#259; oportunitate!

Detalii proprietate

ID anunț VDI199.1221576
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 62 mp
Suprafață construită 62 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 5
An construcție 2026
Preț/mp 1.855 EUR/mp

location_on Localizare

Galata, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Prețul pe piață

Preț cerut: 114.990 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.718 €