VDI.ro

Apartament 3 camere Darste, Brasov

Brasov, Darste

126.000 EUR

Apartament 3 camere Darste, Brasov

location_on Brasov, Darste, Brasov

126.000 EUR
2.000 EUR/mp
ID: VDI518.1214188 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 5 vizualizări
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 1
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 2
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 3
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 4
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 5
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 6
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 7
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 8
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 9
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 10
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 11
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 12
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 13
Apartament 3 camere Darste, Brasov - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 63 mp bathtub 2 băi layers Et. 3 calendar_today 1978 home 63 mp constr.

Descriere

Decent Imobiliare va propune spre vacirc;nzare un apartament 3 camere decomandat, Dacirc;rste, Bra#537;ov Etaj: 3/4 Suprafa#539;#259;: 3 camere + living (decomandat) 2 b#259;i Balcon Central#259; termic#259; proprie Geamuri termopan Bloc izolat termic Beci inclus Bloc construit icirc;n 1980, reabilitat termic. Apartamentul se vinde gol.

Detalii proprietate

ID anunț VDI518.1214188
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 63 mp
Suprafață construită 63 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1978
Preț/mp 2.000 EUR/mp

location_on Localizare

Darste, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 126.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.335 €