VDI.ro

Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15

Satu Mare, Micro 15

89.900 EUR

Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15

location_on Satu Mare, Micro 15, Satu Mare

89.900 EUR
1.362 EUR/mp
ID: VDI339.1213274 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 30 vizualizări
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 1
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 2
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 3
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 4
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 5
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 6
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 7
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 8
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 9
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 10
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 11
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 12
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 13
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 14
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 15
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 16
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 17
Apartament 3 camere decomandat | Aleea Milcov | Micro15 - foto 18
1 / 18
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 66 mp bathtub 1 baie layers Et. 10 calendar_today 1985 home 75 mp constr.

Descriere

Descoper#259; locul icirc;n care fiecare zi icirc;ncepe cu lumin#259; #537;i se icirc;ncheie cu o priveli#537;te panoramic#259; asupra cartierului! Icirc;n inima cartierului Micro 15, pe Aleea Milcov, la etajul 10/10, te a#537;teapt#259; un apartament de 3 camere care icirc;mbin#259; confortul, func#539;ionalitatea #537;i sentimentul acela cald de acas#259;.
Cu o suprafa#539;#259; de 66 mp, acest apartament este compartimentat inteligent, pentru ca tu #537;i familia ta s#259; v#259; bucura#539;i de spa#539;iu, aer #537;i libertate. Camera de zi, luminoas#259; #537;i primitoare, devine locul perfect pentru seri icirc;n familie sau momente de relaxare. Buc#259;t#259;ria, complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, te icirc;ndeamn#259; la mese lini#537;tite #537;i mic-dejunuri savurate icirc;mpreuna cu familia.
Cele dou#259; dormitoare ofer#259; intimitate #537;i confort, iar faptul c#259; unul dintre ele dispune de balcon icirc;nchis icirc;#539;i ofer#259; un col#539; suplimentar numai al t#259;u ndash; ideal pentru lectur#259;, birou sau loc de joac#259; pentru cei mici. Baia este amenajat#259; practice. Apartamentul necesita o u#537;oar#259; reicirc;mprosp#259;tare, fiind nelocuit in ultimii 10 ani.
Locuin#539;a se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, exact ca icirc;n poze, ca s#259; te bucuri de noul t#259;u icirc;nceput. Pozi#539;ionarea excelent#259; face ca acest apartament s#259; fie potrivit atacirc;t pentru familii cu copii, cacirc;t #537;i ca investi#539;ie pentru icirc;nchiriere. Gr#259;dini#539;e, #537;coli, pia#539;#259;, b#259;nci, Spitalul Jude#539;ean ndash; toate sunt la cacirc;teva minute distan#539;#259;. Shopping City se afl#259; la doar 7 minute, iar centrul ora#537;ului la 15 minute, astfel c#259; ai tot ce ai nevoie, exact cacirc;nd ai nevoie.