VDI.ro

Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala

Bucuresti, Doamna Ghica

94.900 EUR

Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala

location_on Bucuresti, Doamna Ghica, Bucuresti Ilfov

94.900 EUR
1.396 EUR/mp
ID: VDI387.1212906 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 6 vizualizări
Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala - foto 1
Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala - foto 2
Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala - foto 3
Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala - foto 4
Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala - foto 5
Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala - foto 6
Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala - foto 7
Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala - foto 8
Vanzare apartament 3 camere Doamna Ghica - cu centrala - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 68 mp bathtub 1 baie layers Et. 8 calendar_today 1978 home 68 mp constr.

Descriere

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere (transformat de la 4 camere), situat in cartierul Doamna Ghica ,zona Str. Ripiceni, intr-un imobil, construit in anul 1978, confort 1, reabiltiat termic, decomandat, etaj 8 din 10, avand suprafata totala de 68 mp cu 1 baie si 1 balcon.
Apartamentul se vinde cu bucataria complet mobilata si utilata, instalatie sanitara si electrica complet schimbata, loc de parcare ADP si centrala proprie.
ID intern: 7R-1219.

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1212906
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 68 mp
Suprafață construită 68 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 8
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1978
Preț/mp 1.396 EUR/mp

location_on Localizare

Doamna Ghica, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

• check_circle Aer Conditionat
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Rolando Fulvio
Rolando Fulvio
7R Studio
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 94.900 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.948 €