VDI.ro

Apartament 3 camere Podu de Piatra

Iasi, Podu Ros

134.500 EUR

Apartament 3 camere Podu de Piatra

location_on Iasi, Podu Ros, Iasi

134.500 EUR
1.681 EUR/mp
ID: VDI1.1216179 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 18 vizualizări
Apartament 3 camere Podu de Piatra - foto 1
Apartament 3 camere Podu de Piatra - foto 2
Apartament 3 camere Podu de Piatra - foto 3
Apartament 3 camere Podu de Piatra - foto 4
Apartament 3 camere Podu de Piatra - foto 5
Apartament 3 camere Podu de Piatra - foto 6
Apartament 3 camere Podu de Piatra - foto 7
Apartament 3 camere Podu de Piatra - foto 8
Apartament 3 camere Podu de Piatra - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 80 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1968 home 80 mp constr.

Descriere

Compania imobiliara Fidelia Casa, va propune spre achizitie un apartament 3 camere spatios semidecomandat , cu o suprafata de 80 mp si o curte propie de 100 mp imprejmuita cu gard propiu !
Apartamentul este amplasat in zona Podu de Piatra, o zona linistita si ferita de zgomotul traficului ,la 3 minute de mers pe jos pana la statiile de transport in comun si in imediata apropiere de Palas Mall, Scoli, Gradinite !
Imobilul se afla la parter intr-un bloc izolat exterior construit din placi si se vinde mobilat si utilat asa cum este prezentat in poze !
Caracteristici:
-an de constructie 1968, fara risc seismic;
-tamplarie pvc
-centrala termica proprie;
-geam la baie;
-scara de bloc curata si bine intretinuta;
-locatie strategica-proximitate catre toate punctele de interes ale orasului.
Cele trei camere generoase ofera confortul ideal unei familii, iar pozitia apartamentului asigura o frumoasa vedere a zonei linistite cu verdeata din proximitatea blocului.
Daca se potriveste cu ceea ce cautati, nu ezitati sa ne contactati pentru a programa o vizionare.

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216179
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 80 mp
Suprafață construită 80 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1968
Preț/mp 1.681 EUR/mp

location_on Localizare

Podu Ros, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)
Se încarcă harta...

checklist Dotări și facilități