VDI.ro

Apartament de vanzare 3 camere, Salajan - Metrou Nicolae Gri...

Bucuresti, Salajan

140.000 EUR

Apartament de vanzare 3 camere, Salajan - Metrou Nicolae Grigorescu

location_on Bucuresti, Salajan, Bucuresti Ilfov

140.000 EUR
2.188 EUR/mp
ID: VDI393.1220427 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Apartament de vanzare 3 camere, Salajan - Metrou Nicolae Grigorescu - foto 1
Apartament de vanzare 3 camere, Salajan - Metrou Nicolae Grigorescu - foto 2
Apartament de vanzare 3 camere, Salajan - Metrou Nicolae Grigorescu - foto 3
Apartament de vanzare 3 camere, Salajan - Metrou Nicolae Grigorescu - foto 4
Apartament de vanzare 3 camere, Salajan - Metrou Nicolae Grigorescu - foto 5
Apartament de vanzare 3 camere, Salajan - Metrou Nicolae Grigorescu - foto 6
Apartament de vanzare 3 camere, Salajan - Metrou Nicolae Grigorescu - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 64 mp bathtub 2 băi layers Et. 7 calendar_today 1984 home 67 mp constr.

Descriere

REF03B4517 Vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, pozitionat icirc;ntr-o zona excelenta, zona Salajan - Metrou Nicolae Grigorescu. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat #537;i pentru investitie.
Apartamentul se afla situat la etajul 7 , intr-un bloc de 8 etaje, avand o suprafata de 67 mp, blocul fiind construit in 1984, reabilitat termic. Acesta este compartimentat astfel: 3 camere spatioase si luminoase, o bucatarie mobilata si utilata, 2 grupuri sanitare, un hol generos si un balcon spatios. Apartamentul necesita renovare, acest aspect oferindu-va oportunitatea de a il creiona dupa preferintele dumneavoastra.
Apartamentul este situat intr-o zona linistita, cu acces facil la mijloacele de transport, statiile STB sunt in imediata apropriere, Metroul Nicolae Grigorescu fiind la o distanta de 750m, echivalentul a 9 minute de mers pe jos. In apropriere gasim locuri de joaca amenajate pentru copii, institutii de invatamant si centre comerciale, Piata Salajan fiind la o distanta de 800m.
Apartamentul poate fi personalizat sau imbunatatit dupa preferintele viitorului proprietar, dar este locuibil imediat #537;i perfect pentru inchiriere, datorita locatiei excelente #537;i accesului rapid la metrou #537;i facilitati.
Va asteptam la vizionare!

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220427
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 64 mp
Suprafață construită 67 mp
Camere 3