VDI.ro

Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov

Brasov, Tractorul

200.000 EUR

Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

200.000 EUR
2.778 EUR/mp
ID: VDI518.1213972 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 10 ore în urmă | 20 vizualizări
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 1
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 2
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 3
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 4
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 5
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 6
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 7
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 8
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 9
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 10
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 11
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 12
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 13
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 14
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 15
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 16
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 17
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 18
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 19
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 20
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 21
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 22
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 23
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 24
Apartament 3 camere Tractorul, 72 mp - Brasov - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 72 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2023 home 82 mp constr.

Descriere

Decent Real Estate v#259; propune spre vacirc;nzare un apartament deosebit, situat icirc;n zona Tractorul, la etajul 2 din 2, ideal pentru cei care icirc;#537;i doresc un spa#539;iu modern, luminos #537;i gata de mutat.Suprafa#539;#259; #537;i compartimentareImobilul are o suprafa#539;#259; util#259; de 72 mp, la care se adaug#259; un balcon generos de 10 mp, perfect pentru relaxare. Compartimentarea este eficient#259;, oferind un echilibru excelent icirc;ntre zona de zi #537;i cea de odihn#259;.Living amp; buc#259;t#259;rie open-spaceZona de zi impresioneaz#259; prin spa#539;iul generos #537;i luminozitatea natural#259;. Livingul este amenajat cu o canapea confortabil#259; #537;i elemente decorative atent alese, creacirc;nd o atmosfer#259; primitoare. Buc#259;t#259;ria open-space este complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, cu mobilier elegant icirc;n stil clasic, electrocasnice icirc;ncorporate #537;i iluminare LED ambiental#259;. Zona de dining este perfect integrat#259;, ideal#259; pentru mese icirc;n familie sau cu invita#539;ii. DormitoareApartamentul dispune de dou#259; dormitoare, amenajate cu bun gust #537;i aten#539;ie la detalii. Dormitorul matrimonial este spa#539;ios #537;i rafinat, dotat cu pat matrimonial, noptiere #537;i dressing icirc;nc#259;p#259;tor. Peretele decorativ cu finisaj texturat ofer#259; personalitate camerei, iar cromatica cald#259; contribuie la un ambient relaxant #537;i confortabil.
Cel de-al doilea dormitor este versatil, putacirc;nd fi amenajat ca dormitor pentru copii, birou sau camer#259; de oaspe#539;i, icirc;n func#539;ie de nevoile viitorilor proprietari. Atmosfera este la fel de primitoare, cu finisaje moderne #537;i lumin#259; natural#259; generoas#259;.
Finisaje #537;i dot#259;ri Parchet icirc;n nuan#539;e deschise U#537;i interioare moderne Corpuri de iluminat elegante Mobilier de calitate, ales cu aten#539;ie la detalii Electrocasnice incluse Locul de parcare se achizitioneaza separat si costa 15.000 euro.Avantaje Etaj 2/2 ndash; intimitate sporit#259;, f#259;r#259; vecini deasupra Balcon generos de 10 mp Apartament complet mobilat #537;i utilat Gata de mutat imediat Zon#259; icirc;n plin#259; dezvoltare, cu acces facil c#259;tre puncte de interesAcest apartament este alegerea ideal#259; atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie, datorit#259; pozi#539;ion#259;rii #537;i nivelului ridicat de confort oferit.

Detalii proprietate

ID anunț VDI518.1213972
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 72 mp
Suprafață construită 82 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 2
An construcție 2023
Preț/mp 2.778 EUR/mp

location_on Localizare

Tractorul, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 200.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.176 €